Aranacak Kelime

post

ÖZEL GAZİANTEP OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NİN GURURLU GÜNÜ

ÖZEL GAZİANTEP OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NİN GURURLU GÜNÜ

ÖZEL GAZİANTEP OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NİN GURURLU GÜNÜ

Özel Gaziantep OSB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye’de eğitim alanında İSO 9001 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini 16.05.2016 tarihinde büyük bir törenle alan ilk ve tek okul olmanın haklı gururunu yaşıyor.

05.01.2016 tarihinde başlayan yoğun eğitimler sonunda, okulumuz eğitim alanında Kalite Yönetim Belgesi almaya hak kazandı. Bu başarımızı paylaşmak İçin Gaziantep Vali Yardımcısı Sayın Hüseyin Yılmaz, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili Ali Özpolat, Gaziantep OSB Genel Müdürü Özer Özcan, Gaziantep TSE Müdürü Levent Çalışır okulumuza teşrif ettiler. Ali Özpolat konuşmalarında okulumuzdan övgüyle söz etti. Her konuda okulumuzdan desteklerini esirgemeyeceklerini vurgulayan Özpolat birlikte sanayi için çok şeyler başaracağımızı bunun sadece bir başlangıç olduğunu söyledi.

Konuşmalarına TSE’yi tanıtarak başlayan Levent Çalışır misyonlarının ülkemizin rekabet gücünü arttırmak, uluslararası düzeyde ticareti kolaylaştırmak, standardizasyonu sağlamak olduğuna dikkat çekti. Bu sebeple okulumuz İSO 9001:2015 belgesini alarak ulusal bölgesel, uluslararası alanda tercih edilen yönlendirici lider bir kuruluş olma yolunda sağlam adımlar atmaya başlamıştır.

Okul Müdürümüz Abdullah İbili konuşmasında geçen seneki uygulamalarımızı, projelerimizi, gerek spor gerek görsel alanlarda elde ettiğimiz başarıları, okul içinde yaptığımız bilim şenliklerini misafirlere anlattı. Ayrıca okulumuzun öncelikli hedeflerine değinen Okul Müdürümüz Abdullah İbili konuşmasında “İlimiz ve ülkemizin sanayi ve hizmet kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu ve duyacağı nitelik ve donanıma sahip teknik elemanlar yetiştireceğimizi bu görevi OSB ile el ele başaracağımıza değindi.

     Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nin katkılarıyla, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi;  sanayi ve hizmet sektörünün kalkınmasına katkıda bulunarak, ülkemiz insanının refah düzeyini arttırmak amaçlı projeler geliştirecektir.

Okulumuz, öğrencilerini çağın gerektirdiği nitelik ve beceriye sahip, girişimcilik ruhu gelişmiş teknik elemanlar olarak yetiştirecektir. Bu bağlamda eğitim-öğretim etkinliğini en iyi şekilde uygulamayı hedef alan denk okullar arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olmayı tüm personelimizle birlikte amaç edindiğimizin altını çizen Abdullah İbili Gaziantep ‘de eğitim anlayışını değiştireceğimizi söyledi”.