Aranacak Kelime

post

MİNİKLER “23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI” NI KUTLADI

MİNİKLER “23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI” NI KUTLADI

MİNİKLER “23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI” NI KUTLADI
22 Nisan 2017 Cumartesi günü GAOSB Eğitim Kompleksi konferans salonunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Okulumuzun bilginler sınıfı (6 yaş öğrencileri )eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Kutlama programı Bilginler ve Mucitler sınıfının beraber hazırladığı koro ile devam etti.4 yaş Uğur Böcekleri sınıfı “Urfa sıra geceleri” gösterisi; 5 yaş Mucitler sınıfı “tarantella dansı” ve “modern dans gösterisi”;6 yaş Bilginler sınıfı “Türkiye’m” yöresel gösterisi ve“Vals gösterileri” ile izleyenlere muhteşem anlar yarattı.

Organize kreş ve anaokulu olarak bu kutlama programı çocuklarımızın yıl boyunca öğrenmiş oldukları etkinliklerden de faydalanarak eğitsel açıdan onların kendilerine olan güven ve sağlıklı gelişim özellikleri gösterdiklerinin ”ben de varım” dediklerinin bir kanıtı olarak görebiliriz.

Törenin son bölümünde, bu yıl mezun olan 6 yaş grubu bilginler sınıfı öğrencileri için kep töreni yapıldı. Üniversite öğrencileri gibi keplerini havaya fırlatan anaokulu öğrencileri, tören sonunda diplomalarını alarak okul öncesi eğitimini tamamlamış oldular. Mezun olma heyecanı yaşayan minik öğrencilerin aileleri de duygu dolu anlar yaşadı.

Konfetiler, balonlar ve bayraklar eşliğinde tam bir şölen havasında geçen 23 Nisan coşkusu velilerin alkışları eşliğinde görkemli bir törenle sona erdi. Emeği geçen tüm Organize kreş öğretmenlerine,öğrencilerimiz için gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ederiz…