Aranacak Kelime

post

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ VE GİRİŞİMCİ KADINLARIMIZ

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ VE GİRİŞİMCİ KADINLARIMIZ

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ VE GİRİŞİMCİ KADINLARIMIZ
Okulumuz “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nde Arz Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri ile Okul Aile işbirliği içerisinde düzenlenen “Girişimci Kadınlarımızın Hikayesi” konulu seminer Saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşının söylenmesi ile başladı.

Seminerde Okul Aile Birliği üyesi Ayten ÖZDEMİR günün anlam ve önemini belirten bir konuşmasını gerçekleştirdi.

Konuşmanın ardından Kimya Teknolojileri Alanı öğretmenimiz Ali ACAR “Kadınlar” adlı şiiri seslendirdi.

Okulumuz müzik öğretmenlerinden Pakize METİN yönetiminde okul aile birliği üyeleri ve öğretmenlerimizden oluşan koro günün anlam ve önemine uygun şarkılarla seminere renk kattılar.

Düzenlenen seminere okulumuzun kadın velileri, okul aile birliği kadınları ve hikayeleriyle birlikte Moderatör Sayın Aliye Arzu YILMAZKAYA-Arz Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri Kurucusu, Sayın Arzu ÇELİK- Arce Medikal Pazarlama Sağlık ve İlk Yardım Hizmetleri LTD.ŞTİ, Sayın Sevgi KANTAR- MSG Torcan Yapı, Sayın Maya TÜRKMEN-Makasa Güzellik ve Zayıflama Merkezi, Sayın Fatma BOZKURT-Cemre Pastanesi katıldı.

Hikayeleriyle seminere anlam katan girişimci kadınlarımız, cesaretin başarının yarısı olduğunu ve kendi işlerinin patronu olarak yola devam etmenin verdiği önemin hiçbir şeye değişilemeyeceğini vurguladılar.

Katılımlarından dolayı Okul müdür yardımcısı Sayın Şeyda ŞAHİN girişimci kadınlarımıza katılım belgelerini takdim etti.

Seminer bitiminde kendi ürünleriyle hediye çekilişi hazırlayan girişimci kadınlarımız, salonda bulunan kadınlarımıza hediyelerini takdim ettiler. Program okulumuzun biz kadınlar için hazırladığı kokteyl ile son buldu.