Aranacak Kelime

post

MESLEKİ EĞİTİMİN VE MESLEK OKULLARININ ÖNEMİ KONULU SEMİNER

MESLEKİ EĞİTİMİN VE MESLEK OKULLARININ ÖNEMİ KONULU SEMİNER

“MESLEKİ EĞİTİMİN VE MESLEK OKULLARININ ÖNEMİ” KONULU SEMİNER
Okulumuzda 20.02.2017 Pazartesi günü tüm teknik öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yönelik Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokul Müdürü, Makine Mühendisi Öğretim Görevlisi ve Rektör Danışmanı Sayın Doç. Dr. Necip Fazıl YILMAZ “Mesleki Eğitimin ve Meslek Okullarının Önemi” konulu seminer düzenledi. Düzenlenen seminere Öğretim Görevlisi ve Müdür Yardımcısı Sayın Erhan DURUR ve Öğretim Görevlisi ve Müdür Yardımcısı Sayın Aykut BİLİCİ ve Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu Sekreteri Sayın Mücahit DOĞAN katıldı.


Seminerde okulumuzun alan-dal tanıtımının ardından Sayın Doç. Dr. Necip Fazıl YILMAZ, meslek seçiminin neleri etkileyeceğinden ve mesleki eğitimin öneminden bahsetti. Ülkemizin çeşitli mesleki alanlarında eğitilmiş, teknolojiyi kullanma becerisi kazanan kalifiye elemanlara şiddetle ihtiyacın bulunduğu üzerinde ısrarla durdu.

Sayın Doç. Dr. Necip Fazıl YILMAZ, Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulunda bulunan programların ne zaman açıldığını, programların iş imkanlarını ve diğer MYO’lardan toplam 6 dönemden oluşmasıyla farklı oluşunu anlattı ve öğrencilerimizin yüksek okul ve programları hakkındaki sorularını cevapladı.

Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokul Müdürü, Makine Mühendisi Öğretim Görevlisi ve Rektör Danışmanı Sayın Doç. Dr. Necip Fazıl YILMAZ , Öğretim Görevlisi ve Müdür Yardımcısı Sayın Erhan DURUR ve Öğretim Görevlisi ve Müdür Yardımcısı Sayın Aykut BİLİCİ ve Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokul Sekreteri Sayın Mücahit DOĞAN’a teşriflerinden dolayı teşekkür ederiz.